Vitajte!
cinnost.jpg, 17 kB

Bazény Aquapal

Bazény Aquapal sú vyrábané zváraním z polypropylénu bledomodrej farby. Farebná stálosť je zabezpečená prídavkom ÚV stabilizátora priamo pri výrobe polypropylénu. Technológia výroby zabezpečuje vysokú kvalitu a pevnosť bazénového telesa. Bazény môžu byť osadené v exteriéri aj v interiéri. Bazény sú vyrábané štandardne v dvoch hĺbkach 1200 mm a 1500 mm.

Základné tvary bazénov:
  • Kruh
  • Ovál
  • Elipsa
  • Obdĺžnik
Bazény sú osádzané na rovnú betónovú základovú dosku. Kruhové bazény sú samonosné a môžu byť prevádzkované bez dodatočných stavebných úprav bočných stien bazéna. Ostatné tvary je potrebné staticky zabezpečiť obetónovaním resp. v niektorých prípadoch stačí obsypanie bazéna.

bazen.jpg, 26 kB

Bazény sú dodávané v dvoch prevedeniach. Štandardne je to bazén so skimerovým odťahom vody z hladiny. Hladina vody v bazéne je cca 100 mm pod vrchnou hranou bazéna. Druhou možnosťou je bazén s napnutou hladinou. V tomto prípade je bazén vybavený po celom obvode prelivovým žľabom s mriežkou. Hladina vody dosahuje výšku hornej hrany bazéna.

a6.jpg, 30 kB

Bazény sú dodávané vrátane technológie. Štandardnou technológiou je recirkulačná jednotka pozostávajúca zo skimmera, filtračného čerpadla s predfiltrom, pieskového filtra, trysiek a prepojovacích potrubí. Ďalej je možné technológiu doplniť o osvetlenie, schodisko resp. rebrík, ohrev vody, protiprúd, dávkovanie dezinfekcie, prekrytie bazéna a pod. Fy. AQUAPAL zabezpečuje kompletné dodávky bazénov a technológie na kľúč.
copyright 2004 Aquapal | design by BM-Labs.com